@   Odoberať občasník

Absolventi

Aj keď pracujeme s malými skupinami, dlhodobé kurzy koučovania absolvovali s nami od r. 1998 už stovky ľudí. Viacerí z nich sú teraz našimi spolupracovníkmi.
V tejto sekcii chceme postupne predstaviť absolventov kurzov trvajúcich minimálne 86 hodín.
Zápis v zozname nie je garanciou ani priamou výpoveďou o spôsobe a kvalite súčasnej práce absolventa.
Absolventi označení ako "Certifikovaný/á kouč/ka" v medzinárodnej praktickej PCC skúške vedenej Dr. Petrom Szabom, MCC (dlhoročným členom certifikačnej komisie International Coach Federation) preukázali schopnosť koučovať na pevnej profesionálnej úrovni.

Ako sa stať koučom?

Keď v roku 2004 Klára Giertlová napísala a vydala prvú neprekladovú knihu o koučovaní na Slovensku, takmer všetky distribučné spoločnosti ju odmietli vziať do distribúcie. Zdôvodňovali to otázkou plnou nedôvery: "kto vie, čo to je koučovanie a koho to zaujíma?" Odvtedy sa situácia veľmi zmenila a okrem množstva kníh, kurzov a iných podujatí s tematikou koučovania ponúka jednotlivcom aj firmám svoje služby niekoľko desiatok profesionálnych koučov. Viete, čo charakterizuje profesionálneho kouča a ako sa ním možno stať?

Viete, čo znamená ACTP, ACSTH, CCE, alebo po novom - Level 1, 2, 3 a CCE? Viete, čo znamená ACTP, ACSTH, CCE, alebo po novom - Level 1, 2, 3 a CCE?
tvorba web stránok