@   Odoberať občasník

10 dôvodov, prečo s nami

Koučovia aj koučovacie školy na trhu pribúdajú.
Zaujíma vás, čo určite nájdete len u nás a nikde inde?

  1. Najdlhšiu históriu v systemickom manažovaní a koučovaní na Slovensku – od roku 1995.
  2. Prvý ucelený dlhodobý kurz koučovania na Slovensku, akreditovaný MŠ SR v 2003.
  3. Prvú neprekladovú publikáciu o koučovaní, vydanú v roku 2004 – vtedy sa ešte na Slovensku o koučovaní vedelo a písalo veľmi málo…
  4. Nadšencov a priekopníkov koučovania na Slovensku – organizátorov prvých konferencií (2005, 2006) a zakladateľov oboch koučovských asociácií – SAKo aj ICF SR (2006, 2007).
  5. Jediný ucelený koučovský vzdelávací program akreditovaný ICF – Medzinárodnou federáciou koučov ako ACTP (najvyšší stupeň akreditácie ICF), lektorovaný po slovensky.
  6. Jediného akreditovaného slovenského lektora ACTP (Brief Coaching, SolutionSurfers Luzern), ktorý vás prevedie v kompletnom kurze od základov koučovania až po certifikačnú skúšku PCC, všetko v slovenčine.
  7. Dvojitý úžitok z kurzu, kde sa učíte koučovať nielen z obsahu, ale aj z procesu – a to dôsledne koučovsky!
  8. Najväčšiu skupinu koučov, ktorí už na konci kurzu preukázali schopnosť koučovať na profesionálnej úrovni (skúška PCC) a neustále sa ďalej rozvíjajú.
  9. Vlastné pobytové koučovacie stredisko v prírodnom prostredí – Tajovskú Koučovňu (koučing, kurzy, pobyty, teambuilding).
  10. Vlastnú vývojovú a realizačnú skupinu odborníkov – Inštitút natívneho myslenia, ktorá vyvinula produkt natívne koučovanie (2015).tvorba web stránok