@   Odoberať občasník

Brief Coaching – Intenzívna online škola (letná/zimná, 64 ACSTH)

Hľadáte kvalitný kurz koučovania s akreditáciou ICF, ktorý je intenzívny, krátky a získate v ňom solídne základy koučovania?
Kurz, ktorý trvá skutočne toľko hodín, koľko deklarujeme a v ktorom sa učíte koučovať čisto a profesionálne?
Absolvovanie tohto kurzu vám umožní pokračovať priamou (ACTP) cestou až po medzinárodnú skúšku PCC, a to dokonca v slovenčine.


Pripravili sme pre vás jeho intenzívnu online verziu – Intenzívnu online školu Brief Coachingu. 

Čo si z kurzu odnesiete?

Osvojíte si základné nástroje Brief Coachingu, s ktorými budete vedieť pomáhať druhým ľuďom dosahovať ciele skôr a jednoduchšie – bez ohľadu na to, na akej pozícii a v akej oblasti chcete koučovanie využívať.

Ako manažér získate ďalšiu potrebnú gramotnosť – rozumieť potrebám svojich ľudí, pomáhať im nájsť zmysel a radosť v práci, ktorú pre firmu vykonávajú. Budete to vedieť robiť bez manipulácie, psychologických diagnostík a komplikovaných mentálnych modelov. Vaši ľudia budú pri vás rásť, stanú sa zodpovednejšími a samostatnejšími. Bude sa vám s nimi spolupracovať ľahšie a jednoduchšie, pričom sa budú zlepšovať aj vzťahy na pracovisku.

Ak chcete byť kouč – profesionál, po absolvovaní Intenzívnej online školy Brief Coachingu môžete začať oficiálne ponúkať svoje koučovacie služby. Môžete sa stať členom/členkou ICF – Medzinárodnej federácie koučov aj riadnym členom Slovenskej asociácie koučov. Tak ako budete získavať prax, môžete rozvíjať svoje koučovacie zručnosti cez mentoring a supervíziu alebo pokračovať v kurze Brief Coaching ďalej (PLUS a PRO), aby ste sa pripravili na profesionálnu koučovskú certifikáciu v ICF alebo SAKo.

Forma: synchrónna a interaktívna (lektor pracuje so skupinou naživo online, nebudete sledovať vopred nahratý kurz).

Miesto konania: online z vášho domova alebo pracoviska cez aplikáciu ZOOM.

Cena: uvádzacia cena 1500 EUR + 20 % DPH/os./10 dní

Časový harmonogram kurzu:  2 x 5-dňový blok  s odstupom 1 – 3 týždne, pondelok až piatok 9:00 – 12:00, 13:00 – 16:30, prípadne 10 dní v inom rozvrhnutí (2-3 dni týždenne) podľa dohody v skupine.

Termíny najbližšieho kurzu nájdete tu.

 

 

 


Ako sa stať koučom?

Keď v roku 2004 Klára Giertlová napísala a vydala prvú neprekladovú knihu o koučovaní na Slovensku, takmer všetky distribučné spoločnosti ju odmietli vziať do distribúcie. Zdôvodňovali to otázkou plnou nedôvery: "kto vie, čo to je koučovanie a koho to zaujíma?" Odvtedy sa situácia veľmi zmenila a okrem množstva kníh, kurzov a iných podujatí s tematikou koučovania ponúka jednotlivcom aj firmám svoje služby niekoľko desiatok profesionálnych koučov. Viete, čo charakterizuje profesionálneho kouča a ako sa ním možno stať?

Viete, čo znamená ACTP, ACSTH a CCE? Viete, čo znamená ACTP, ACSTH a CCE?
tvorba web stránok