@   Odoberať občasník

10 dôvodov, prečo s nami

Kvalitní kouči majú niečo spoločné: aj keď sa "netlačia" do povedomia, zákazníci si ich nájdu.
Kvalitné školy koučovania majú tiež spoločný znak - fungujú na trhu veľa rokov a majú kvalitných absolventov.
Každý kouč aj každá škola má však niečo špecifické, pre čo si ich klienti vyberajú.
Zaujíma vás, čo určite nájdete len v Co/Man-e a nikde inde?

  1. Najdlhšiu históriu v systemickom manažovaní a manažérskom koučovaní na Slovensku – od roku 1995.
  2. Prvý a najdlhšie fungujúci ucelený kurz koučovania na Slovensku (100-125 hodín), akreditovaný už v roku 2003.
  3. Prvú neprekladovú publikáciu o koučovaní, vydanú v roku 2004 – vtedy sa ešte na Slovensku o koučovaní vedelo a písalo veľmi málo…
  4. Nadšencov a priekopníkov koučovania na Slovensku – organizátorov prvých konferencií (2005, 2006) a zakladateľov oboch koučovských asociácií – SAKo aj ICF SR (2006, 2007).
  5. Jediný po slovensky vedený vzdelávací program akreditovaný ICF ako ACTP – čo je najvyšší štandard medzinárodnej akreditácie a pre kurz Brief Coaching ho získal inštitút SolutionSurfers International (Švajčiarsko)
  6. Jediného akreditovaného slovenského lektora, ktorý vás prevedie v kompletnom kurze od základov koučovania až po certifikačnú skúšku PCC u ICF, a to všetko v slovenčine.
  7. Dvojitý úžitok z kurzu, kde sa učíte koučovať nielen z obsahu, ale aj z procesu – a to naozaj dôsledne koučovsky!
  8. Najväčšiu skupinu koučov, ktorí už na konci kurzu preukázali schopnosť koučovať na profesionálnej úrovni (skúška PCC) a neustále sa ďalej rozvíjajú.
  9. Vlastné pobytové koučovacie stredisko v prírodnom prostredí – Tajovskú Koučovňu (koučing, kurzy, pobyty, teambuilding).
  10. Vlastnú vývojovú a realizačnú skupinu odborníkov – Inštitút natívneho myslenia, ktorá vyvinula produkt natívne koučovanie (2015).Čo práve chystáme?

Obdobie medzi modulmi dlhodobých kurzov účastníci kurzu vypĺňajú získavaním skúseností v koučovaní. My medzitým tiež koučujeme a realizujeme menšie vzdelávacie formáty - semináre a workshopy. Jednou z noviniek je workshop Aby tímy fingovali - podujatie pre firemné tímy, kde si bez hlbokej znalosti koučovania dokážu vzájomne pomôcť kolegovia pri dosahovaní cieľov.

Viete, čo znamenajú skratky ACTP, ACSTH, CCE? Viete, čo znamenajú skratky ACTP, ACSTH, CCE?
tvorba web stránok